facebooktwitteryoutube
O Blogu Aktualności Las Grzyby Pogoda Perły dendroflory Drzewa Wrocławia Wywiady Z życia wzięte Linki Współpraca Kontakt
Aktualności - 14 sie, 2017
- one comment
“Cmentarny” dąb szypułkowy z Bukowiny Sycowskiej w Panoramie Oleśnickiej.

“Cmentarny” dąb szypułkowy z Bukowiny Sycowskiej w Panoramie Oleśnickiej.

W lipcu bieżącego roku otrzymałem propozycję zamieszczenia artykułu o “Cmentarnym” dębie szypułkowym z Bukowiny Sycowskiej, który jest jednym z wyjątkowych drzew, opisanym przeze mnie w cyklu Pereł Dendroflory Wzgórz Twardogórskich w Panoramie Oleśnickiej. Zostałem mile zaskoczony przez Redakcję Panoramy, że zainteresowała się zarówno tym pięknym i niezwykłym drzewem, jak i samym cmentarzem, który ma osobliwy oraz niespotykany klimat.

Bez wahania wyraziłem zgodę na przekopiowanie zawartości artykułu do gazety. Na początku sierpnia otrzymałem egzemplarz wydania, w którym znalazł się przedmiotowy artykuł. Pamiątka na całe życie. ;)) Cieszę się, że ludzie zwracają uwagę na to co i o czym piszę. Kilka osób nawet mi napisało na skrzynkę @-mailową, iż nie wiedzieli, że na terenach ich zamieszkania, ukryły się spore ciekawostki historyczne i przyrodnicze.

To kolejne ciekawe i pożyteczne doświadczenie. Zaczynając blogowanie nie myślałem ani o TV, w której już byłem w zeszłym roku ani też o gazecie. Tymczasem “wylądowałem” przed ekranem i na papierze. Co będzie dalej? Jak w Seksmisji: “wywiady, autografy”… ;)) A może będę celebrytą? Powszechnie znanym z tego, że jest znany? ;)) Nic z tych rzeczy. Trzeba robić swoje i tyle. Czas pokaże, czym blogowanie znowu mnie zaskoczy. ;)) Serdeczne podziękowania i pozdrowienia dla Redakcji Panoramy Oleśnickiej! ;))

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blip
  • Blogger.com
  • Drukuj
  • email

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  • krzysiek z lasu //16 sie 2017

    Fiu..fiu… Gratulacje Panie Redaktorze ;-))