facebooktwitteryoutube
O Blogu Aktualności Las Grzyby Pogoda Perły dendroflory Drzewa Wrocławia Wywiady Z życia wzięte Linki Współpraca Kontakt
Aktualności - 11 kwi, 2018
- 2 komentarze
Dendrologiczny, majowy spacer charytatywny dla Edyty po Parku Południowym z Robertem Sobolewskim.

Po lutowym, bardzo dobrym i udanym, edukacyjno-dendrologicznym spacerze z dendrologiem – Robertem Sobolewskim ( “Dendroflora Parku Szczytnickiego w stanie bezlistnym” ), z którego zrobiłem relację : dendroflora-parku-szczytnickiego-w-stanie-bezlistnym , Robert zapowiedział drugi spacer, tym razem w miesiącu maju we wrocławskim Parku Południowym.

Spacer zaplanowany jest na 18 i 19 maja w godzinach od 10:00 do 16:00. Na kilka dni przed tym wydarzeniem, napiszę dokładnie, na ile grup w danym dniu Robert podzieli spacer. Zapewne będzie to zależeć od ilości chętnych osób. Najważniejszy jest jednak cel tego spaceru, o którym napisał Robert:

“To, już 2 spacer dendrologiczny organizowany w tym roku. Pierwsza edycja przyciągnęła wielu entuzjastów dendrologii i przyrody. Tym razem będzie to spacer specjalny bo dedykowany mojej koleżance, która walczy z chorobą nowotworową.
Szansą na powrót do zdrowia dla niej jest zastosowanie nierefundowanego leku o nazwie Nivolumab.

Na spacerze będziemy zachęcać Państwa do wpłacania darowizn na konto Fundacji Wygrajmy Zdrowie, które zostaną przekazane na zakup leku.
Udział w spacerze tak jak w poprzedniej edycji jest darmowy, nie będziemy pobierać żadnych opłat za uczestnictwo oraz zbierać funduszy dla Edyty, prosimy jedynie o dobrowolne wsparcie naszej akcji. Oczywiście wpłat można dokonywać już teraz”. :))
Wszystkie najważniejsze informacje o Edycie i jej chorobie znajdują się w linku poniżej:

https://pomagam.pl/edytanowicka

Mój udział w spacerze jest gwarantowany (tylko nie wiem jeszcze czy w piątek czy w sobotę). Również dołączyłem się do akcji dla Edyty i gorąco zachęcam do wsparcia Jej w tym trudnym czasie.

Spacer prowadzi:
Robert Sobolewski, ogrodnik, architekt krajobrazu i dendrolog, doktorant w Instytucie Architektury Krajobrazu, Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Materiał publikuję za zgodą Roberta, za co dziękuję i w Jego oraz swoim imieniu zapraszam na majowy spacer, kiedy drzewa będą w wiosennych szatach – jednych z najpiękniejszych w całym roku. ;))

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blip
  • Blogger.com
  • Drukuj
  • email

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  • Paweł Lenart //12 cze 2018

    Dziękuję za wyróżnienie. ;)) Zielniklodzki.pl to jedno z moich ostatnich, bardzo dobrych odkryć jeżeli chodzi o strony przyrodnicze. Pozdrawiam serdecznie. 😉