facebooktwitteryoutube
O Blogu Aktualności Las Grzyby Pogoda Perły dendroflory Drzewa Wrocławia Wywiady Z życia wzięte Linki Współpraca Kontakt
Aktualności - 07 lip, 2022
- brak komentarzy
Zmiana Zarządu Sekcji Drzew Pomnikowych.

Zmiana Zarządu Sekcji Drzew Pomnikowych.

W dniu 26 maja 2022 r., podczas Zjazdu Polskiego Towarzystwa Dendrologicznego w Niemczy, odbyło się Walne Zgromadzenie Sekcji Drzew Pomnikowych do której należy moja skromna osoba. Na Zgromadzenie przybyło dziewięcioro członków Sekcji. Przebieg Zgromadzenia był protokółowany przez koleżankę Iwonę Gajewską z Warszawy. Część pierwsza Zgromadzenia została poświęcona omówieniu działalności Sekcji w latach 2018-2022.

W drugiej części, zgodnie z art. 4 Regulaminu Sekcji, przeprowadzono wybory nowego Zarządu Sekcji. Ze względu na ograniczony czas (Zgromadzenie Sekcji odbywało się w trakcie Zjazdu PTD), uczestnicy Zgromadzenia zdecydowali jednogłośnie, że wybory będą miały charakter jawny.

Zgłoszono następujące kandydatury do Zarządu:

1. Na Przewodniczącego Sekcji – kol. Marka Maciantowicza z Niwisk k. Zielonej Góry
2. Na Wiceprzewodniczącego Sekcji – kol. Krzysztofa Borkowskiego z Puszczykowa.
3. Na Sekretarza Sekcji, zaocznie – kol. Piotra Gacha z Zawady k. Krakowa

Przeprowadzono trzykrotne głosowanie na kolejne funkcje. W każdym z nich na przedstawioną kandydaturę oddali swoje głosy wszyscy, poza kandydatami, uczestnicy Zgromadzenia. Po oficjalnym ogłoszeniu wyników głosowania złożono wybranym gratulacje, a ustępujący Przewodniczący przekazał swojemu następcy pieczęć Sekcji. Ustalono również, że dokumentacja Sekcji zostanie przekazana nowemu Przewodniczącemu w ciągu dwóch tygodni drogą pocztową.

Po podpisaniu protokołu Zgromadzenie Sekcji zostało zakończone.

Źródło: https://www.sdpptd.pl/Default.aspx

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blip
  • Blogger.com
  • Drukuj
  • email

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.